Filtruj
Producent
Zgodność z EcoDesign
Materiał
Wyłożenie komory paleniska
Moc nominalna
Średnica wylotu spalin
Szerokość fasady (przybliżona)
Wizja ognia
Rodzaj szyby
Cena
  • od
    do

Wkłady kominkowe to wydajne urządzenia do ogrzewania mieszkań. Mogą wspierać centralne ogrzewanie w chłodne dni albo służyć do podgrzania temperatury przed okresem grzewczym. Na pewno też stanowią element dekoracyjny. Nie tylko sam obudowany wkład kominkowy jest estetyczny, ale przede wszystkim naturalny ogień, który daje przyjemne, relaksujące światło.

Różnorodne wkłady kominkowe

W Komineo proponujemy wkłady kominkowe do każdego domu. Nasi klienci mogą wybrać wkład kominkowy narożny, klasyczny oraz umożliwiający obserwację ognia z dwóch, a nawet z trzech stron. Odporny na wysokie temperatury materiał, z którego wytwarzany jest wkład kominkowy, w wybranej obudowie prezentuje się zawsze elegancko, a kominkom nie można odmówić funkcjonalności. Podnoszą estetykę wnętrza oraz ogrzewają pomieszczenie, spalając drewno, czyli odnawialne źródło energii.

Na co zwrócić uwagę wybierając wkład kominkowy?

Nowoczesne wkłady kominkowe pozwalają na ogrzanie nawet dużego domu. Wybierając kominek, warto zwrócić uwagę na moc grzewczą, która powinna być dopasowana do metrażu wnętrza. Warto też zastanowić się, czy kominek ma być podstawowym źródłem ogrzewania, a wtedy wybrać wkład z płaszczem wodnym, czy przede wszystkim ma wspierać system, a w tym przodują wkłady kominkowe powietrzne. Polecamy też urządzenia sprawdzonych marek, które dają gwarancję, że kominek będzie wydajny, bezpieczny i długowieczny. Sposób wykonania kominka i dobór materiałów wysokiej jakości umożliwiają długotrwałą i intensywną jego eksploatację. To inwestycja na lata, bo przecież kominek staje się często największym atutem domu i skupia wokół siebie domowników, zwłaszcza w ponure, jesienne wieczory.

U nas kupisz wkład do kominka

W Komineo nie brakuje designerskich wkładów kominkowych, które można w dowolny sposób obudować. Wkład kominkowy narożny, tradycyjny, z prostą lub łamaną szybą — każdy na pewno znajdzie swoich zwolenników. Wkłady można obudować w wybrany przez siebie sposób, tworząc aranżację nowoczesną, minimalistyczną, klasyczną czy retro. Oferujemy między innymi wkłady kominkowe powietrzne, urządzenia wspierające ogrzewanie i redukujące koszty ogrzania domu. Jeśli nie wiesz, który wkład kominkowy kupić do swojego mieszkania, prosimy o maila lub telefon. Profesjonalna obsługa pomoże wybrać produkt idealnie dopasowany do potrzeb klienta, uwzględniając metraż mieszkania oraz indywidualne oczekiwania.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl