Kominki elektryczne
!OUTLET! DIMPLEX KOSZ Z POLANAMI 20" REVILLUSION !OUTLET! !OUTLET! DIMPLEX KOSZ Z POLANAMI 20" REVILLUSION !OUTLET!
Producent: Dimplex
Cena:

999,00 zł

Cena regularna: 1 570,00 zł

Najniższa cena: 1 099,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
!OUTLET! Kominek elektryczny AFLAMO ALBION 33 CZARNY !OUTLET! !OUTLET! Kominek elektryczny AFLAMO ALBION 33 CZARNY !OUTLET!
Producent: AFLAMO
Cena:

679,15 zł

Cena regularna: 799,00 zł

Najniższa cena: 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
DIMPLEX ASTI biały Kominek elektryczny DIMPLEX ASTI biały Kominek elektryczny
Producent: Dimplex
Cena:

1 690,00 zł

szt.
zobacz więcej
DIMPLEX BALANCE Kominek elektryczny DIMPLEX BALANCE Kominek elektryczny
Producent: Dimplex
Cena:

3 500,00 zł

zobacz więcej
  • nowość

Kominki elektryczne

Kominek elektryczny jest urządzeniem, które może zastąpić klasyczny kominek we wnętrzach, w których nie ma wentylacji i komina do odprowadzenia spalin. Lekki, estetyczny i oszczędny kominek zasilany prądem, swoim działaniem bardzo przypomina telewizor, jednak realny obraz przestawiający ogień i rozżarzone polana może być wsparty przez wentylator, który dodatkowo ogrzewa wnętrze.

Dlaczego kominek elektryczny?

Kominek elektryczny ma wiele zalet, z których pierwszą jest energooszczędność i wydajność. Diody LED używane w kominkach elektrycznych do wytworzenia efektu płomienia obniżają koszty użytkowania. Żywotność diod LED wynosi aż 100 000 godzin, czyli ponad 11 lat. Pobór energii przez sztuczny płomień jest bardzo niski. Brak rtęci w diodach LED sprzyja ochronie środowiska.

Przyjemność korzystania przez cały rok to kolejny ogromny atut tego nowoczesnego urządzenia. Kominki elektryczne pozwalają cieszyć się blaskiem i atmosferą ognia niezależnie od pory roku. Wiosną i latem można korzystać z kominka bez konieczności grzania, co jest niemożliwe w kominkach na drewno lub na gaz. Nie potrzeba drewna, by mieć we wnętrzu wyjątkowy klimat. Koniec z rąbaniem i składowaniem drewna.

Komiki elektryczne nie potrzebują wentylacji ani komina tak jak w przypadku kominków na gaz lub drewno. Ciepłe i czyste powietrze zostaje w pomieszczeniu, a używając kominka elektrycznego dbamy także o jakość powietrza. Żaden z kominków elektrycznych nie wytwarza sadzy ani popiołu, a jedynie ciepło. Alergicy oraz osoby chore na astmę mogę bez obaw cieszyć się powietrzem ogrzanym za pomocą kominków elektrycznych. Żadne niebezpieczne lub drażniące substancje nie są wytwarzane.

Kominki elektryczne z KOMINEO

Kominki elektryczne nie wymagają dodatkowej wentylacji i są łatwe w użyciu. Po rozpakowaniu wystarczy podłączyć urządzenie do gniazdka, aby cieszyć się wizją ognia. Dlatego coraz więcej naszych klientów pyta o kominki elektryczne, także ci, którzy mają kominki klasyczne, ale chcą doposażyć sypialnię, czy jadalnię. Jeśli nie wiesz, który kominek elektryczny kupić, nasza fachowa obsługa jest gotowa, by Ci pomóc. W KOMIENO znajdziesz kominki elektryczne stylizowane na klasyczne, retro, nowoczesne, kominki elektryczne narożne, wolnostojące, do wieszania i pod zabudowę.

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
Infolinia 22 4 65 95 65
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl