Kominki elektryczne

DLACZEGO KOMINEK ELEKTRYCZNY?

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ

Diody LED używane w kominkach elektrycznych do wytworzenia efektu płomienia obniżają koszty użytkowania. Żywotność diod LED wynosi aż 100 000 godzin, czyli ponad 11 lat. Pobór energii przez płomień wynosi zaledwie ok. 11 W czyli mniej niż 1 grosz na godzinę. Brak rtęci w diodach LED sprzyja ochronie środowiska.

PRZYJEMNOŚĆ KORZYSTANIA PRZEZ CAŁY ROK

Kominki elektryczne pozwalają cieszyć się blaskiem i atmosferą ognia niezależnie od pory roku. Wiosną i latem można korzystać z kominka bez konieczności grzania, co jest niemożliwe w kominkach na drewno lub na gaz.

NIE POTRZEBA DREWNA

Koniec z rąbaniem i składowaniem drewna. Nie musisz martwić się o odpowiednie zapasy, aby przetrwać zimę, ani wydawać pieniędzy na ich uzupełnianie. Zostaw rąbanie drwalom i usiądź wygodnie przy kominku elektrycznym.

OSZCZĘDNE GRZANIE STREFOWE

Grzenie strefowe z kominka elektrycznego jest łatwe i oszczędne. Komiki elektryczne nie potrzebują wentylacji ani komina, tak jak w przypadku kominków na gaz lub drewno. Ciepłe i czyste powietrze zostaje w pomieszczeniu.

JAKOŚĆ POWIETRZA

Żaden z kominków elektrycznych nie wytwarza sadzy ani popiołu, a jedynie ciepło. Alergicy oraz osoby chore na astmę mogę bez obaw cieszyć się powietrzem ogrzanym za pomocą kominków elektrycznych. Żadne niebezpieczne lub drażniące substancje nie są wytwarzane.

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA

Kominki elektryczne nie wymagają dodatkowej wentylacji i są łatwe w użyciu. Po rozpakowaniu wystarczy podłączyć urządzenie do gniazdka, aby cieszyć się kominkiem.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl