Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym

HAJDUK VOLCANO WLT-12 lewy Wkład z płaszczem wodnym narożny HAJDUK VOLCANO WLT-12 lewy Wkład z płaszczem wodnym narożny
Producent: Hajduk
Cena: 11 990,00 zł 13 424,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Wkład kominkowy z płaszczem wodnym polecamy tym klientom, którzy chcą wykorzystać kominek do ogrzewania całego mieszkania. To doskonałe rozwiązanie, które umożliwia dostarczenie ciepła z paleniska do kaloryferów, ale także do podgrzania wody użytkowej. Ponadto kominek z wkładem z płaszczem wygodnym estetycznie wygląda i daje przyjemne światło.

Jak działa wkład kominkowy z płaszczem wodnym?

Wkład kominkowy z płaszczem wodnym jest zbudowany tak, by wewnątrz wkładu przepływała woda. Woda podgrzewa się podczas palenia ognia, a następnie przechodzi do instalacji grzewczej i jest rozprowadzana do poszczególnych kaloryferów. To prosty i tani sposób ogrzewania wnętrz, ponieważ ciepło ognia przyczynia się do podniesienia temperatury nie tylko w pomieszczeniu z kominkiem, ale w całym domu. Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym polecić można przede wszystkim osobom, które budują dom jednorodzinny. Są one wydajne, ogrzewanie jest łatwe i oszczędne, a we współczesnych wkładach zastosowano rozwiązania, które ułatwiają czyszczenie szyby i łatwe opróżnianie popielnika.

Estetyczne aspekty posiadania kominka

Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym, produkowane z żeliwa czy żaroodpornej stali, można dowolnie obudować. Najczęściej stosuje się płyty kartonowo-gipsowe albo MDF. Można stworzyć w ten sposób minimalistyczną konstrukcję do nowoczesnego wnętrza lub tradycyjny kominek do salonu retro, lub klasycznego. Niektóre modele pozwalają również na zabudowę narożną. Kominek zawsze będzie wyjątkową ozdobą wnętrza. Daje przyjemne, ciepłe światło, skupia wokół siebie domowników. Jest idealnym sposobem grzania i doświetlania mieszkania, zwłaszcza w jesienne i zimowe długie wieczory.

Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym z Komineo

Warto wykorzystać możliwości, jakie zapewnia wkład z płaszczem wodnym i dogrzać cały dom niskim kosztem. W Komineo proponujemy nowoczesne, stworzone przez światowej klasy producentów wkłady kominkowe z płaszczem wodnym z płaską lub łamaną szybą, tradycyjnie otwierane i z szybą unoszoną do góry. To praktyczne i bezpiecznie rozwiązanie zapewni Ci ciepło w domu, dostęp do komfortowej wody użytkowej i ozdobi wnętrze mieszkania. Jeśli nie wiesz, który wkład kominkowy z płaszczem wodnym najlepiej sprawdzi się w Twoim domu, napisz albo zadzwoń do nas. Profesjonalna obsługa Komineo odpowie na wszystkie pytania dotyczące instalacji kominków.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl