Parawany kominkowe

Korzystanie z prawdziwego kominka polega także na obserwacji ognia. Ciepłe światło, tańczące płomienie, wzburzone iskry tworzą wyjątkowy taniec. Jeśli jednak iskry i gorący popiół z paleniska spadną na drewnianą posadzkę, linoleum czy dywan, będzie ona na zawsze zniszczona. Parawan kominkowy zabezpieczy jednak nie tylko podłogę, ale także odgrodzi domowników od gorącej szyby kominka.

Parawan kominkowy — kiedy się przydaje?

Parawan kominkowy to estetyczna osłona z siatki. Nie zasłania paleniska, ale chroni podłogę. Dzięki parawanom kominkowym wciąż możemy zachwycać się żywym ogniem, palącymi się polanami i iskrami, ale nie będziemy martwić się o wrażliwą na wysokie temperatury posadzkę. Parawan jest też niezbędny wtedy, gdy nie mamy kominka z wkładem, a otwarte palenisko. Parawan kominkowy oddziela także zwierzęta i dzieci od kominka, zwiększając tym samym bezpieczeństwo korzystania z tego typu ogrzewania w domu. Parawany kominkowe produkuje się z odpornego na wysokie temperatury materiału: ze stali lakierowanej, nierdzewnej albo z mosiądzu.

Parawan do kominka z KOMINEO

Parawan kominkowy jest nie tylko trwały i praktyczny, ale także piękny. Ponieważ siateczka i obudowa wykonane są z metali w różnych kolorach i stylizowane na nowoczesne, klastyczne czy retro, można je dopasować do wnętrza, w którym stoi kominek, ale także do samego typu kominka. Doskonale nadają się do ochrony także otwartych palenisk. Parawany kominkowe są odporne na bardzo wysokie temperatury i będą służyły przez lata. Jeśli nie wiesz, który parawan kominkowy kupić, napisz lub zadzwoń do nas. Pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie do Twojego domu.

 

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
Infolinia 22 4 65 95 65
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl