Filtruj
Ramka montażowa
Wymiar montażowy (ramki)

Prawdziwy kominek to dodatkowe źródło ciepła w domu, ale także wyjątkowa dekoracja wnętrza. Kominkiem można dogrzać cały dom lub tylko wnętrze, w którym stoi urządzenie, jednak do prawidłowego działania kominka niezbędne są specjalne kratki. Kratki kominkowe zapewniają wentylację, wymianę powietrza w mieszkaniu oraz służą do rozprowadzania ciepła. Wybierając kratki do kominka, można zdecydować się na model idealnie dopasowany do stylistyki wnętrza.

Kratki kominkowe — różne rozmiary, kształty i kolory

Żeby kominek pracował bezpiecznie i przyczyniał się do wzrostu temperatury w domu, niezbędne są wlotowe i wylotowe kratki kominkowe. Wentylacja zapobiega przegrzewaniu się kominka, stanowi też elegancką osłonę wylotów ciepłego powietrza. W KOMINEO dostępne są one w wielu kolorach, rozmiarach i kształtach.

Producenci kratek kominkowych używają mosiądzu, żeliwa, stali inox, kutej, blachy i aluminium do tworzenia swoich produktów. Niektóre modele wytwarzane mogą być ręczne, inne produkowane są maszynowo. Najpopularniejsze kształty kratek kominkowych to prostokątne, kwadratowe, ale zdarzają się także okrągłe. Wśród najbardziej cenionych kolorów kratek do kominka znajdują się te złote, zarówno w wersji błyszczącej, jak i matowej, w kolorze matowego lub błyszczącego chromu, nie brakuje także modeli stylizowanych na stary mosiądz. Uniwersalne kratki kominkowe to także te lakierowane, zwykle na kolor biały albo czarny. Różne są także siatki kratek, popularne są też te z żaluzją.

U nas kupisz kratki do kominka

Kratka kominkowa to bardzo ważny element całej instalacji rozprowadzającej ciepłe powietrze z kominka do pomieszczeń w domu. Nowoczesne kratki kominkowe z oferty sklepu KOMINEO są eleganckie, estetyczne, precyzyjnie wykonane i nawet po wielu latach wyglądają równie dobrze, jak w dniu, w którym zostały zamontowane. Jeśli nie wiesz, jaką kratkę kominkową wybrać, napisz albo zadzwoń do nas. Nasza profesjonalna obsługa pomoże Ci zrobić udane zakupy w sklepie z kominkami.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl