Wkład kominkowy żeliwny INVICTA 9270-95-DP z dolotem powietrza
Producent: Invicta (przejdź do strony: http://www.komineo.pl/piece-invicta)
Przejdź do sekcji Opinie
✔️ Kup ten produkt 10% taniej z kodem KOMINEO
Przejdź do pełnego opisu
Dostępność:
Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
szt.
Kontakt lub zadzwoń i zamów +48 22 465 95 65
Zapytaj o produkt
Udostępnij
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Przelewy 24
Blik
Gpay
ApplePay
PayPo
Opis produktu
INVICTA 9270-95-DP z dolotem powietrza to wkład kominkowy z szybą płaską o mocy nominalnej 9,5 kW i wydajności 76%. Wkład wykonany jest z żeliwa, idealnego materiału do produkcji urządzeń grzewczych z uwagi na swoją twardość, odporność na korozję, wysokie temperatury, doskonałą przewodność termiczną, elastyczność stopu, która pozwala otrzymywać odlewy o bardzo gładkiej powierzchni oraz 100% przystosowanie do recyclingu.
Wkład INVICTA 9270-85-DP występuje również w wersji bez bezpośredniego dolotu powietrza.
Cechy produktu
Wkłady kominkowe powietrzne (ogólne)
  • Zgodność z EcoDesign tak
  • Materiał żeliwo
  • Wyłożenie komory paleniska żeliwo
  • Kolor wkładu antracytowy
  • Moc nominalna 9,5 kW
  • Średnica wylotu spalin 200 mm
  • Szerokość fasady (przybliżona) 700 mm
  • Rodzaj drzwi otwierane do boku
  • Wizja ognia z przodu
  • Rodzaj szyby płaska
  • System czystej szyby tak
INVICTA - wkłady
  • Wymiary zewnętrzne (wys. x szer. x gł.) 74,7 x 69,2 x 46,8 cm
  • Wymiary szyby / wizja ognia (wys. x szer.) 41,3 x 59,7 cm
  • Wydajność użytkowa 76%
  • Sezonowa efektywność energetyczna 66%
  • Powierzchnia grzewcza 50-115 m²
  • Kubatura grzewcza 125-285 m³
  • Bezpośredni dolot powietrza tak, Ø 100 mm
  • System spalania wtórnego tak
  • Szyber dymowy tak
  • Deflektor tak
  • Długość polan zalecana 33 cm, maksymalna 55 cm
  • Rodzaj drewna drewno twardych drzew liściastych o wilgotności poniżej 20%
  • Waga 133 kg
  • Udogodnienia/dodatkowe wyposażenie tzw. „zimna rączka”
  • Min. odległość od materiałów palnych 26 cm po bokach, 17 cm od tyłu, 150 cm z przodu
  • Emisja CO 1500 mg/Nm³
  • Emisja pyłów (cząstek stałych) 30 mg/Nm³
  • Emisja gazów organicznych 100 mg/Nm³
  • Emisja tlenków azotu 160 mg/Nm³
  • Temperatura spalin 366°C